В закладках немає товарів

У кошику немає товарів

Годинники з гравіюванням

Понад 700 моделей оригінальних брендових годинників у нашому каталозі. 
Замовте годинник з гравіюванням імені та побажань

Примеры гравировки на корпусе часов и печати на циферблате

Інтернет-магазин Pero.ua дає Вам можливість купити годинник з гравіюванням і отримати його в найкоротші терміни з доставкою по Києву та Україні. Також ми можемо виконати друк логотипу або тексту на циферблаті годинника. Мінімальне замовлення - 1 шт. Ми зробимо макет з візуалізацією напису, виконаємо гравіювання і оперативно доставимо до Вас готове замовлення. Вам не потрібно витрачати час і куди-небудь їхати. Замовте годинник із гравіюванням просто зараз!

  

Доступна ціна

Вартість одного напису - 150 грн.

  

Терміни виконання

Стандартні терміни виконання - протягом трьох робочих днів. Виконуємо замовлення на сьогодні/завтра. Доплата за терміновість - 100 грн. В умовах війни реальні терміни уточнюйте індивідуально.

 

Безкоштовна візуалізація

Миттєво робимо макет Вашого гравіювання на годиннику і пропонуємо найкращі варіанти шрифтів і розміщення.

  

Якість виконання

Обладнання виконує чітке лазерне гравіювання до найдрібніших деталей.

Як замовити годинник з гравіюванням?

Часы для любимого мужчины с гравировкой пожелания и узора

  1. Спершу Вам потрібно вибрати відповідну модель в нашому каталозі годинників. Ми активно розширюємо асортимент, якщо Вас цікавлять годинники, яких немає на сайті, з великою ймовірністю ми зможемо їх знайти для Вас у наших партнерів.
  2. Потім потрібно оформити замовлення або зв'язатися з нами телефоном або зручним для Вас месенджером за номером
    0930070076, e-mail: info@pero.ua.
  3. Ми допоможемо Вам вибрати розміщення і спосіб нанесення. Гравіювання можна зробити на задній кришці, на бічній грані корпусу годинника, на ремінці або браслеті. Друк на циферблаті можливий, якщо на ньому є достатньо місця і його поверхня гладка. Ми зробимо візуалізацію Вашого напису або зображення на годиннику в обраному місці і Ви будете заздалегідь бачити, який вигляд матиме нанесення 1 до 1.
  4. Після узгодження всіх деталей від Вас потрібна буде передоплата 50% від вартості годинника, залишок оплачується при отриманні.

Приклади годинників із гравіюванням

Найпопулярніший варіант розміщення гравіювання на годиннику - на задній кришці. Таке розташування дає змогу донести до одержувача потрібні слова, чи то побажання, чи то логотип, чи то ім'я та прізвище, водночас вони залишаться приховані для сторонніх очей. Але людина, якій адресовано годинник, знатиме, що він особливий.

Часы с именной гравировкой на задней крышке.Часы с логотипом выгравированным на задней крышке

Якщо немає потреби приховувати гравіювання, розміщення на бічній грані дає змогу розмістити напис, який буде видно і одержувачу годинника, і оточуючим. Часто там гравірують логотип або подячний напис.

Часы с гравировкой благодарственной надписи для тренера футбольной команды на боковой грани.Гравировка на боковой гране часов с благодарностью от компании.

Персоналізація циферблата годинника

Печать логотипа Pero.ua на циферблате наручных часов

Найефектніший і водночас найскладніший спосіб персоналізації наручних годинників - це друк або гравірування на циферблаті під склом. Ми виконуємо такий вид робіт і ціна залежить від конкретної моделі годинника і способу нанесення.

Гравірування на циферблаті можливе, якщо він зроблений з металу. Друк фарбами застосовується в разі, якщо необхідно зробити логотип у певних кольорах або циферблат зроблений із пластику.

Варто зазначити, що для такого виду брендування, знімається циферблат з годинника, ми виконуємо нанесення, а потім його назад встановлюють у годинник. Цю процедуру виконує майстер офіційного сервісу і при цьому зберігається гарантія на годинник.

Получить консультацию