В закладках немає товарів

У кошику немає товарів

Подарунки з гравіюванням

Понад 1000 варіантів подарунків у каталозі + Лазерне гравіювання за 1-2 дні = Ваш ідеальний подарунок!

Перьевая ручка паркер с гравировкой

Виконуємо замовлення з гравіюванням від 1 шт. Ми безкоштовно зробимо візуалізацію Вашого напису, виконаємо гравіювання і доставимо до Вас готове замовлення. Вам не доведеться нікуди їхати. Замовте подарунок з гравіюванням просто зараз!

Як виглядає гравіювання

Залежно від матеріалу корпусу колір гравіювання може відрізнятися. Написи на виробах з латуні, на Ваш вибір, можуть мати жовтий або темно-сірий колір, алюміній - сріблястий, а сталева поверхня може бути темно-сірою або безбарвною. Невелика галерея наших робіт дасть Вам розуміння як може виглядати Ваш майбутній подарунок. Більше фото в нашому профілі Instagram.

Як замовити подарунок з гравіюванням

Спершу Вам потрібно вибрати товар у нашому каталозі. Оформіть замовлення або зв'яжіться з нами телефоном, e-mail чи Viber. Ми створюємо макет з візуалізацією Вашого напису або логотипу на поверхні замовленого виробу. Будь-які зображення бажано надавати у векторному форматі, звичайні картинки в більшості випадків не підійдуть. Після затвердження Ви перераховуєте 50% від вартості товару, що гравірується, а залишок сплачуєте під час отримання. Передоплата обов'язкова і потрібна для гарантії того, що Ви не відмовитеся від виробу з персоналізацією. Подивіться відео з наочною демонстрацією процесу замовлення з гравіюванням.

Терміни виконання та ціна гравіювання

Стандартна вартість гравіювання будь-якої фрази або логотипу - 150 грн. Вартість прораховується окремо, якщо Вам потрібно зробити гравіювання в декількох місцях або Ваше зображення не у векторному форматі і вимагає підготовки до нанесення.

Максимально швидкі терміни уточнюйте за телефоном. За наявності вільних кур'єрів ми зможемо зробити гравіювання і доставити замовлення по Києву або відправити по Україні в день замовлення. Можливість гравіювання в суботу та неділю обговорюється телефоном.